Fly Medicy - продавница за природни здравствени производи | Испорака на стоки | Сертификат за квалитет | Вистински прегледи на клиенти
Твојот град
Изберете го вашиот град од списокот
24 часа на ден, 7 дена во неделата

Cardiline во Македонија | производ за стабилизирање на притисокот

5 5 1 5
https://flymedicy.space/uploads/849_0.jpg
Cardiline во Македонија | производ за стабилизирање на притисокот
Cardiline во Македонија | производ за стабилизирање на притисокот
Cardiline во Македонија | производ за стабилизирање на притисокот
 • Точка број: MKD-mk-BL
 • Достапност во магацинот на производителот: Уште на залиха
 • Декларација за сообразност
  MKD
 • Цена: 1990 DEN
Брз исход
Начини на плаќање: готовина или кредитна картичка по приемот
Услови за достава: 2-5 денови

Опции за испорака: до поштата или со курир до вашиот дом (наведете ги деталите и условите за бесплатна достава по телефон во разговор со операторот)

Структура

 • Коприва;
 • Глог;
 • Витамин Б6;
 • Рибофлавин;
 • Тиамин.

Начин на примена

 1. Земете 1 капсула;
 2. 2 пати на ден;
 3. Додека јадеше;
 4. Времетраењето на приемот не е повеќе од 1 месец.

Информации

 • Производител: Ликасо;
 • Индикации за употреба: од притисок;
 • Образец за ослободување: капсули;
 • Рок на траење: 3 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25С. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт на лекар;
 • Износ во пакет: 20 парчиња;
 • Пакување: Пластична тегла.

Не знам каде да купам производ за стабилизирање на притисокот - Cardiline во Македонија по поволна цена?

Купипроизвод за стабилизирање на притисокот - Cardiline во Македонија може да биде на веб-страницата Fly Medicy по цена: 1990 DEN Нарачајте производ Cardiline од категорија {category_name} Интернет Fly Medicy

Овој производ во други градови

Овие производи може да ве интересираат

 • Varydex
  Varydex
  крем против проширени вени
  2399 DEN
 • Cardiol
  Cardiol
  производ за стабилизирање на притисокот
  1990 DEN
 • Cardio NRJ
  Cardio NRJ
  капсули за хипертензија
  2399 DEN
 • Hyperdrops
  Hyperdrops
  лек за хипертензија
  2400 DEN