Fly Medicy - продавница за природни здравствени производи | Испорака на стоки | Сертификат за квалитет | Вистински прегледи на клиенти
Твојот град
Изберете го вашиот град од списокот
24 часа на ден, 7 дена во неделата

Germitox во Македонија | природен лек за целосна елиминација на паразитите

5 5 1 5
https://flymedicy.space/uploads/1597_0.jpg
Germitox во Македонија | природен лек за целосна елиминација на паразитите
 • Точка број: MKD-mk-PN
 • Достапност во магацинот на производителот: Уште на залиха
 • Декларација за сообразност
  MKD
 • Цена: 2399 DEN
Брз исход
Начини на плаќање: готовина или кредитна картичка по приемот
Услови за достава: 2-5 денови

Опции за испорака: до поштата или со курир до вашиот дом (наведете ги деталите и условите за бесплатна достава по телефон во разговор со операторот)

Структура

 • Црн лук;
 • Танси;
 • Француски алги;
 • Црвени алги;
 • Цимет;
 • Масло од мајчина душица.

Начин на примена

 1. Земете 1 таблета;
 2. 2 пати на ден;
 3. Пијте со чиста вода;
 4. Курс за прием - 30 дена.

Информации

 • Производител: Витабиотикс ДОО;
 • Индикации за употреба: од паразити;
 • Образец за ослободување: апчиња;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт;
 • Износ во пакет: 30 парчиња;
 • Пакување: Пластична тегла.

Не знам каде да купам природен лек за целосна елиминација на паразитите - Germitox во Македонија по поволна цена?

Купиприроден лек за целосна елиминација на паразитите - Germitox во Македонија може да биде на веб-страницата Fly Medicy по цена: 2399 DEN Нарачајте производ Germitox од категорија {category_name} Интернет Fly Medicy

Овој производ во други градови

Овие производи може да ве интересираат

 • Wormin
  Wormin
  анти-паразитски производ
  1990 DEN
 • Parazol
  Parazol
  мешавина од чај против паразити
  2400 DEN
 • Germixil
  Germixil
  лек за паразити
  2399 DEN
 • Parazitol
  Parazitol
  анти-паразитски производ
  1990 DEN