Fly Medicy - продавница за природни здравствени производи | Испорака на стоки | Сертификат за квалитет | Вистински прегледи на клиенти
Твојот град
Изберете го вашиот град од списокот
24 часа на ден, 7 дена во неделата

ProstaGenius во Македонија | капсули за простатитис

5 5 1 5
https://flymedicy.space/uploads/2265_0.jpg
ProstaGenius во Македонија | капсули за простатитис
 • Точка број: MKD-mk-3Z
 • Достапност во магацинот на производителот: Уште на залиха
 • Декларација за сообразност
  MKD
 • Цена: 2399 DEN
Брз исход
Начини на плаќање: готовина или кредитна картичка по приемот
Услови за достава: 2-5 денови

Опции за испорака: до поштата или со курир до вашиот дом (наведете ги деталите и условите за бесплатна достава по телефон во разговор со операторот)

Начин на примена

 1. Земете пред или после јадење;
 2. Пијте со вода.

Информации

 • Индикации за употреба: од простатитис;
 • Образец за ослободување: капсули;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не поголема од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Преку шалтер;
 • Износ во пакет: 30 капсули;
 • Пакување: Тегла.

Не знам каде да купам капсули за простатитис - ProstaGenius во Македонија по поволна цена?

Купикапсули за простатитис - ProstaGenius во Македонија може да биде на веб-страницата Fly Medicy по цена: 2399 DEN Нарачајте производ ProstaGenius од категорија {category_name} Интернет Fly Medicy

Овој производ во други градови

Овие производи може да ве интересираат

 • Prostaffect
  Prostaffect
  капсули за простатитис
  2399 DEN