Fly Medicy - продавница за природни здравствени производи | Испорака на стоки | Сертификат за квалитет | Вистински прегледи на клиенти
Твојот град
Изберете го вашиот град од списокот
24 часа на ден, 7 дена во неделата

Detonic во Македонија | лек против тегови

5 5 1 5
https://flymedicy.space/uploads/693_0.jpg
Detonic во Македонија | лек против тегови
 • Точка број: MKD-mk-XQ
 • Достапност во магацинот на производителот: Уште на залиха
 • Декларација за сообразност
  MKD
 • Цена: 1990 DEN
Брз исход
Начини на плаќање: готовина или кредитна картичка по приемот
Услови за достава: 2-5 денови

Опции за испорака: до поштата или со курир до вашиот дом (наведете ги деталите и условите за бесплатна достава по телефон во разговор со операторот)

Структура

 • Екстракт од лист од алое;
 • Овошје од глог;
 • Екстракт од семе од тиква;
 • Лимонова трева;
 • Екстракт од печурки од бреза од чага.

Начин на примена

 1. Земете капсула наутро и навечер;
 2. После јадење;
 3. Пијте со чиста вода;
 4. Курс - 15-20 дена.

Информации

 • Производител: БЕРНАДЕТ;
 • Индикации за употреба: слабеење;
 • Образец за ослободување: капсули;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25С. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт на лекар;
 • Волумен: 50 гр;
 • Пакување: Пластична тегла.

Не знам каде да купам лек против тегови - Detonic во Македонија по поволна цена?

Купилек против тегови - Detonic во Македонија може да биде на веб-страницата Fly Medicy по цена: 1990 DEN Нарачајте производ Detonic од категорија {category_name} Интернет Fly Medicy

Овој производ во други градови

Овие производи може да ве интересираат

 • FitoSpray
  FitoSpray
  спреј за слабеење
  1990 DEN
 • Dietonus
  Dietonus
  лек против тегови
  1990 DEN
 • Choco Lite
  Choco Lite
  чоколадо за слабеење
  2399 DEN
 • GoSlim
  GoSlim
  Чај за слабеење
  2400 DEN